Çalıştaylara Katılım

Katılıma açılan çalıştaylar aşağıda listelenmektedir. Detaylı başvuru ve katılım bilgilerini çalıştay posterlerinde bulabilirsiniz.

MSTAS 2023 kapsamında yürütücülüğünü Çağdaş Durmazoğlu, Şehnaz Cenani ve Ennur İncesakal’ın yapacağı 18 Haziran tarihinde gerçekleşecek “Sanal Gerçeklik Ortamında İşbirlikli Tasarım” başlıklı çalıştay için başvurular başlamıştır. Detaylı başvuru ve katılım bilgilerini çalıştay posterlerinde bulabilirsiniz.

MSTAS 2023 kapsamında yürütücülüğünü Zülal Nurdan Korur ve Güliz Kabasoğlu’nun yapacağı 17-18 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek “Topografik Yüzeyin Dijitalleşme Sürecindeki Dönüşümleri” başlıklı çalıştay için başvurular başlamıştır. Detaylı başvuru ve katılım bilgilerini çalıştay posterlerinde bulabilirsiniz.

MSTAS 2023 kapsamında yürütücülüğünü Nuray Benli Yıldız ve Dilara Erdoğan’ın yapacağı 17 Haziran tarihinde gerçekleşecek “Temel Tasarım ve Sanal Gerçeklik” başlıklı çalıştay için başvurular başlamıştır. Detaylı başvuru ve katılım bilgilerini çalıştay posterlerinde bulabilirsiniz.

MSTAS 2023 kapsamında yürütücülüğünü Mohamed Ahmed Mohamed Abdellatif Khalil’in yapacağı 18 Haziran tarihinde gerçekleşecek “Yapay Zeka ve Mimarlık” başlıklı çalıştay için başvurular başlamıştır. Detaylı başvuru ve katılım bilgilerini çalıştay posterlerinde bulabilirsiniz. “Yapay Zeka ve Mimarlık” başlıklı çalıştaya katılım formu şu şekildedir:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1NzZvN2KNbKFAiNRRndhCkSt2_rfCrj7SHh1j9mQfpkVIFg/viewform?usp=send_form

*Participants who will apply to the Artificial Intelligence and Architecture workshop should send an e-mail to [email protected] with their “name and surname, contact information, school, department, class and briefly summarized motivation for participation”.

MSTAS 2023 kapsamında yürütücülüğünü Tahir Akkoyunlu’nun yapacağı 17 Haziran tarihinde gerçekleşecek “BIM ve Analiz” başlıklı çalıştay için başvurular başlamıştır. Detaylı başvuru ve katılım bilgilerini çalıştay posterlerinde bulabilirsiniz.

MSTAS 2023 kapsamında yürütücülüğünü Erenalp Saltık’ın yapacağı 17 Haziran tarihinde gerçekleşecek “Genetik Algoritmalar ile Form Alternatifleri Üretimi” başlıklı çalıştay için başvurular başlamıştır. Detaylı başvuru ve katılım bilgilerini çalıştay posterlerinde bulabilirsiniz.